Religijnie.pl – projekt autorski

Autorski projekt, który rozwijam wraz ze wspólnikiem. Chcemy dotrzeć do środowisk katolickich z ofertą „na poziomie”. Niestety obecna kondycja branży skutkuje wprowadzaniem na rynek nisko jakościowo stron internetowych i projektów graficznych. Próbujemy to zmienić. Naszym celem jest również wpływ na świadomość katolickich klientów odnośnie zamawianych przez nich projektów.

Nazwa

W pierwszej kolejności została wymyślona nazwa – religijnie.pl. Punktem zaczepienia był tutaj koncept, aby po prostu „żyć religijnie”. Chcielibyśmy, aby ludzie nie chowali się ze swoją religijnością. To pragnienie potęguje tym bardziej, jeśli prześledzimy progres „wolności” religijnej katolików w Polsce. Nie chodzi bynajmniej o samo noszenie koszulki z podtekstem religijnym, ale… to w sumie nie jest wątek na ten wpis…

Logo

Prostota, przyjazny kolor i adres strony internetowej. Takie były założenia. Chyba się udało:

Wizualizacja logo religijnie.pl.

Wizualizacja logo religijnie.pl.

Wizualizacja logo religijnie.pl.

Wizualizacja logo religijnie.pl.

Sklep internetowy

Kolejnym oczywistym posunięciem było stworzenie sklepu. Podobnie jak w logo – jak najmniej zbędnych ozdobników i odwracających uwagę „wodotrysków”. Sklep zbudowany na WooCommerce. System ma swoje wady (jak każdy), ale w naszym przypadku sprawdza się wyśmienicie. Oczywiście layout sklep jest responsywny (dostosowuje się do urządzeń).

Religijnie.pl - sklep internetowy

 Zobacz sklep online

Pozostałe projekty

Zrobione zostało jeszcze kilka standardowych projektów jak wizytówki, plakaty, banery, bilbordy itp. Oczywiście na bieżąco robione są nowe, ale graficznie są one podobne dlatego zaprezentuję tylko wybrane.

Karty promocyjne

Akcja skierowana do księży przez ich parafian. Gratulujemy księżom, którzy dzięki tej akcji stali się i stają się nadal „religijni”.

Akcja "Powiedz swojemu Księdzu" - karty.

 

Broszurka

Broszurka informacyjna dla parafii. Przedstawione w niej zostało część naszej oferty. Dla wytrwałych na ostatniej stronie dodaliśmy rabat do wykorzystania w sklepie.

Religijnie.pl - broszurka

Religijnie.pl - broszurka

Religijnie.pl - broszurka

Religijnie.pl - broszurka

Religijnie.pl - broszurka

 

Komantarze ( 0 )

    Zostaw komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *