Randka Małżeńska – identyfikacja wizualna + strona internetowa

Powstał cały koncept graficzny oraz strona internetowa z systemem rejestracji użytkowników. Najpierw zostało zaprojektowane logo i wybrana kolorystyka. Strona internetowa jest w klimacie sprzyjającym atmosferze romantycznej randki. Oprócz tego stworzone zostało jeszcze kilka projektów graficznych.

Projekt logo

Klient pozostawił pełną dowolność w wyglądzie logo. Miało się kojarzyć z zakochanymi, miłością, randką. Symbol składa się z kobiety i mężczyzny, których złączone tułowia tworzą serce. Do tego została dobrana zgrabna czcionka, z której powstał napis Randka Małżeńska.

Logo Randki Małżeńskiej - wizualizacja

Logo Randki Małżeńskiej - wizualizacja

Logo Randki Małżeńskiej - wizualizacja

Strona internetowa z systemem rejestracji użytkowników

Strona internetowa została zrobiona wraz z systemem CMS tak, aby klient mógł sam zarządzać jej treścią. Dodatkowo zostało wdrożone oprogramowanie umożliwiające zarządzanie wydarzeniami (randkami, rekolekcjami) oraz rejestrację użytkowników na te wydarzenia.

Randka Małżeńska - stron internetowa Zobacz stronę online

Pozostałe projekty

Z pozostałych projektów, które powstały, przedstawiam dwa.

Pierwszym z nich są zaproszenia. Zaprojektowane i wykonane zostały w formacie karty kredytowej zn zaokrąglonymi rogami. Twardy papier, eleganckie wykończenie przyciągające uwagę i podnoszące prestiż.

Randka Małżeńska - karty zaproszenia Randka Małżeńska - karty zaproszenia

Drugim z projektów są  ulotki w formacie DL przedstawiające najważniejsze informacje na temat Randek Małżeńskich oraz Gry Małżeńskiej.

Randka Małżeńska - ulotka

Komantarze ( 0 )

    Zostaw komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *