Festiwal Wiary w Rzeszowie – strona WWW

Festiwal Wiary to szereg wydarzeń organizowanych w ciągu skupiających swoją uwagę wokół osoby Jezusa Chrystusa. Zakodowałem responsywną stroną internetową na podstawie materiałów dostarczonych przez innego grafika. Dodatkowo wdrożyłem system rejestracji użytkowników na wydarzenia związane z festiwalem.

Założenia projektu

Finalna strona miała być przede wszystkim prosta i oddająca charakter festiwalu. Na stronie głównej wyeksponowane jest logo, które na kolejnych podstronach wędruje ponad menu. Centralnym wydarzeniem są rekolekcje na zakończenie roku pracy dlatego zostały one dodatkowo wyróżnione. Strona dopasowuje się do każdego urządzenia, na którym jest wyświetlana.

Kalendarium

W kalendarium widzimy wydarzenia, które się odbyły i które jeszcze przed nami. Kolejne wydarzenie zawsze zostaje wyróżnione, aby skupić uwagę przeglądającego. Po kliknięciu w odpowiedni przycisk na osi czasu zostajemy przeniesieni na szczegóły wydarzenia.

System rezerwacji uczestników

Do każdego wydarzenia jest możliwość włączenia rezerwacji. Szereg ustawień w panelu administratora pozwala dostosować m. in. formularz rejestracji i wiadomości wysyłane do zapisanych osób.

Festiwal Wiary Rzeszów - strona internetowaZobacz stronę online

Komantarze ( 0 )

    Zostaw komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *