ARAV Studio Reklamy – projekt autorski

Wspólne dzieło moje i wspólnika. Projektowanie graficzne, poligrafia, wydruki wielkoformatowe, gadżety, marketing internetowy, strony i sklepy internetowe. Po prostu studio reklamy, agencja reklamowa – jak zwał tak zwał.

Jak powstała nazwa?

Długotrwały i burzliwy proces wymyślenia idealnej nazwy dla studia reklamy zakończył się wytypowaniem zwycięzcy jakim jest ARAV. Chcieliśmy krótkiej nazwy z wolną domeną, idealnie jakby miała jakieś znaczenie. Braliśmy pod uwagę niedogodności związane z dyktowaniem nazwy przez telefon i w praktyce wszystkie możliwe literówki i problemy z „v” faktycznie mają miejsce. „A” jak Anna, „R” jak Robert, „A” jak Anna, „V” jak yyy… Victory?

Logo tekstowo-graficzne

Założeniem było utworzenie logo składającego się z tekstu i znaku tak, aby można je było rozdzielać. Znak w logo to tajny symbol używany w dzieciństwie przez mojego wspólnika. Nadaliśmy mu zgrabne kształty (nie wspólnikowi, symbolowi) i taki jest efekt. Reszta mówi sama za siebie.

ARAV Studio Reklamy - wizualizacja logo

ARAV Studio Reklamy - wizualizacja logo

ARAV Studio Reklamy - wizualizacja logo

ARAV Studio Reklamy - wizualizacja logo

ARAV Studio Reklamy - wizualizacja logo

Strona internetowa

Jak każda szanująca się firma stworzyliśmy sobie stronę internetową. Zaprzeczając stwierdzeniu „szewc w dziurawych butach chodzi” powstała profesjonalna i nowoczesna strona WWW. Oczywiście layout został przygotowany pod wszystkie urządzenia.

W gąszczu pracy brakuje czasu na aktualizację witryny (realizacje i blog), ale mamy mocne postanowienie aby poprawić tę kwestię.

ARAV Studio Reklamy - strona internetowa

 Zobacz stronę online

Wizytówki

Na początkowym etapie istnienia firmy oczywistym jest stworzenie wizytówek. Tak było i w naszym przypadku.

ARAV Studio Reklamy - wizytówki

ARAV Studio Reklamy - wizytówki

 

Komantarze ( 0 )

    Zostaw komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *